Pohřeb zastřelené Christiny Grimmie zaplatí Adam Levine z Maroon 5

Vydáno 14.06.2016 | autor: Hana Bukáčková

Hvězdu talentové soutěže a YouTuberku Christinu Grimmie oplakávají nejen fanoušci, ale i hudební hvězdy. Teprve dvaadvacetiletá zpěvačka zemřela v noci z pátku na sobotu poté, co na ni střílel sedmadvacetiletý psychopat na její autogramiádě po koncertě v Orlandu. Zemřela krátce po převozu do nemocnice. 

Pohřeb zastřelené Christiny Grimmie zaplatí Adam Levine z Maroon 5 Christina Grimmie a Adam Levine

Kromě toho, že Christina Grimmie slavila úspěch s coververzemi na svém YouTube kanálu, byla i výraznou tváří talentové soutěže The Voice, kde v roce 2014 skončila na třetím místě. V show byla v týmu zpěváka Adama Levine, frontmana Maroon 5, který ji koučoval a udílel rady. Spolupráci ji nabídl i po skončení této televizní soutěže.

Talent, který už nerozkvete: TOP 5 pěveckých výkonů zavražděné Christiny Grimmie

Adam Levine byl celou událostí zdrcen. Na svém Twitteru uvedl, že s manželkou Behati, se kterou právě očekávají narození svého prvního potomka, jsou v šoku a vyjadřují upřímnou soustrast rodině. Spojil se s pozůstalou rodinou, telefonoval její matce a slíbil, že uhradí náklady za její pohřeb. Příbuzné toto gesto velmi dojalo.

vložte odkaz, text nemažte

K incidentu došlo v pátek 10. června, za útok je podle policie zodpovědný vyšinutý fanoušek. Poté, co smrtelně zranil Grimmie, obrátil zbraň proti sobě. 

Témata: Christina Grimmie, Adam Levine, Maroon 5, střelba v Orlandu, The Voice

zavřít