TOP 7 videoklipů týdne (83.): Marpo řádí za oceánem a Taylor Swift ukazuje svou pompézní show

Vydáno 19.04.2016 | autor: David Stoklas

Minulý týden se nesl ve znamení živých koncertů. Na svá vystoupení a turné vzpomínají například Hurts, Vanessa a Taylor Swift. Marpo řádí v USA, Pio Squad jsou zpátky a představují klip z víru noci, Portless propagují sport a Funkadelic se pouští do tanečního vesmíru.

TOP 7 videoklipů týdne (83.): Marpo řádí za oceánem a Taylor Swift ukazuje svou pompézní show Taylor Swift natočila klip New Romantics na koncertě

VZPOMÍNEJME NA TURNÉ HURTS

Britské duo Hurts se během svého turné zastavilo i v České republice. V novém videoklipu si můžeme atmosféru jejich živých vystoupení dosyta připomenout. Černobíle oděný klip ke skladbě Nothing Will Be Bigger Than Us potěší obzvlášť ty, kterým pražský koncert unikl. Nebo v nich naopak probudí pocit závisti k těm, co si parádní show britské dvojice naplno užívali.

LIVE: Hurts Prahu tentokrát překvapili jenom svaly

VÝLET DO VÍRU NOCI S PIO SQUAD

Jihlavské hiphopové uskupení, jež funguje už skoro dvacet let, je po menší koncertní pauze opět při chuti. Na své zmrtvýchvstání upozorňují novým energickým videoklipem, kterým doprovázejí singl s názvem Tváře. Vidíme všechno, co potřebujeme - party, pití a hlavně parádní zábavu. Takové zprávy vždycky potěší. Navíc Pio Squad lákají i na novou desku. Do léta tohoto roku bychom se jí měli dočkat.

TAYLOR SWIFT JE NAŽIVO BOŽÍ

Mnohonásobná držitelka Grammy se může pochlubit efektní a megalomanskou živou show. Představuje ji ve vizuálu doprovázejícím song New Romantics. Záběry na plné stadiónové haly jsou dechberoucí, až se nabízí otázka, jak to ta Taylor dělá. Skladbu New Romantics na jejím posledním albu 1989 nenajdete. Tedy na jeho klasické verzi, neboť si ji můžete poslechnout pouze na deluxe vydání.

POST SCRIPTUM (34): Taylor Swift nabídla Keshe finanční pomoc. Štědrost, nebo alibismus?

MARPO ŘÁDÍ POD MIAMSKÝM SLUNCEM

Rapper Marpo vyrazil za novým videomateriálem až za "velkou louži". Americké pobřeží je očividně pro tvorbu hiphopových videoklipů jako dělané, neboť Marpovy pohyby a důraz, s jakým ze sebe chrlí slova, nemůžou působit věrohodněji. Poslední Marpova deska s názvem Lone Survivor vyšla letos a song Už držej hubu na ni můžete také najít. Už 22. dubna novinku pokřtí v pražské Malé sportovní hale.

Marpo, Ektor, Ben Cristovao a další: TOP 6 největších domácích rapových koncertů v Česku

POZDRAV Z PEKEL OD VANESSY

Dalším, kdo přispěl s live klipem, je skupina Vanessa. Ta je známá nejen díky svého kontroverzi, ale hlavně díky úderné hudbě. V klipu můžeme ochutnat kousek té potemnělé a trochu i děsivé atmosféry, které jsou tak trochu základní surovinami jejich vystupování. Nejbližší pražský koncert se bude konat 14. května v klubu Rock Café.

PORTLESS JDOU VSTŘÍC ADRENALINOVÝM SPORTŮM

V novém klipu české kapely Portless se podíváme, jak se v Praze hromadí příznivci adrenalinových sportů. Praha se totiž stává hlavím městem sportu a účelem této kampaně je ukázat všemožné druhy aktivit hlavně mladým lidem. Nová skladba s názvem Check My Sound se zdá býti trochu experimentální, neboť se v ní Portless odevzdávají do náruče rapu. Řízné kytary a Kryštof Michal jako rapper, to je docela zajímavá kombinace.

vložte odkaz, text nemažte

FUNKY VÝLET DO VESMÍRU S FUNKADELIC

Nastal čas zažehnout hyperprostorový pohon a vydat se směrem do vesmírného neznáma. Jak jinak než v novém klipu od projektu s názvem Funkadelic. Nečeká nás nic jiného než parádní vesmírná párty mezi planetami a s kočkami ve skafandrech. Na skladbě v rytmu vrtošivého a chytlavého funky Ain't That Funkin' Kinda Hard on You? se podíleli známí rappeři Kendrick Lamar po boku veterána rýmů Ice Cube.  

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít