TOP 9 videoklipů týdne: Polemic léčí smíchem, Eirik zpívá o promarněném vztahu a Olga Lounová se prohání na kole

Vydáno 18.08.2020 | autor: Andrea Štipčáková

Jaký, že je nejlepší recept na většinu starostí? To v novém videosinglu prozradila kapela Polemic, která si natáčení pořádně užila. Bavily se i Olga Lounová, jež se proháněla na kole plážemi, a Katy Perry, která očekává příchod prvního potomka. Své novinky představili také Eirik, Yzomandias, Little Big, Miley Cyrus, Miro Žbirka a skupina Slza.

TOP 9 videoklipů týdne: Polemic léčí smíchem, Eirik zpívá o promarněném vztahu a Olga Lounová se prohání na kole TOP 9 videoklipů týdne: Polemic léčí smíchem, Eirik zpívá o promarněném vztahu a Olga Lounová se prohání na kole


Polemic
léčí smíchem

„Novinka, která léčí smíchem,“ říká o svém singlu Medicína kapela Polemic. Smích je totiž dle formace tajným receptem na většinu starostí. O zázračném nápoji, který postaví na nohy všechny znuděné i otravné lidi, vypráví i videoklip, o jehož režii a scénář se postaral Marek Mackovič. Kromě členů kapely si v něm zahráli také blogerka Jana Schweighoferová či komici Sveťo Malachovský a René Štúr.

Slovenští Polemic rozproudili "skáčkem" celý klub

Katy Perry si natáčení klipu užila

V novém klipu k singlu Smile Katy Perry nijak svoje těhotenství neskrývá, naopak si ho užívá plnými doušky. Na pokyny režiséra v něm vystřídala několik rolí a jak je vidno i z videa, natáčení si velmi užila. 

Eirik zpívá o promarněném vztahu

Novinku svým příznivcům představil také zpěvák Eirik. Jeho singl Prázdná skříň pojednává o smíření se se svým osudem, ve kterém člověk nevědomky potápí svůj vztah. Na konci mu nezbývá, než se s nelehkou životní etapou smířit a najít novou cestu. Videoklip, za kterým stojí duo Dominik Jirovský a Jan Miškela, bylo natočeno z velké části v pražských Holešovicích, některé záběry pak vznikly také na jihu Čech.

Yzomandias v luxusním počinu i s helikoptérou

Hodně povedené dílko přichystal label Milion+ a jeho lídr Yzomandias, který si ke spolupráci přizval Nika Tenda. Slovo Melanž teď na pár dní nevyženete z hlavy. O režii se postaral Jakub Salavec.

Olga Lounová si projela na kole losangeleské pláže

Olga Lounová se kvůli svému novému klipu k písni Cyklista vydala až do amerického Los Angeles. Tam si spolu s kameramanem Jonathanem Medinou půjčili kola, usedli na ně a během projížďky v Santa Monice a na Venice Beach natočili letní vizuál.

Olga Lounová navštívila rodný sever. Přivezla očekávané, ale i experimenty v podobě metalu

Little Big tancují v kostýmcích z tacos i pizzy

Za hranice všedních dní vás opět dostanou Little Big. Bizarních momentů je v klipu tolik, že nemá smysl vypíchnout jeden, dva, ani deset. Dejte si celý klip Tacos.

Miley Cyrus si nový klip sama zrežírovala

Osmdesátkovými diskotékami šmrnclý videoklip plný flitrů, třpytek a neonů přichystala Miley Cyrus, a to ke skladbě Midnight Sky. O jeho režii se postarala přímo zpěvačka. 

Miro Žbirka připravil písničku k vánoční pohádce

Písničku k plánované vánoční pohádce přichystal Miro Žbirka. Půjde o pokračování oblíbené slovenské pohádky Perinbaba, kterou před více než třiceti lety zrežíroval Juraj Jakubisko. Dostalo název Perinbaba a dva svety a bude mít premiéru začátkem prosince. 

ROZHOVOR | Miro Žbirka: Člověk občas musí riskovat

Slza vyrazila na roadtrip

Slza nepolevuje a měsíc po vydání videa k písni Sobě blíž představuje song Fotky. Inspiraci během natáčení klipu hledala v 60. letech, vizuál je tedy plný retro barev, starého nábytku a prim v něm hraje také efekt VHS přehrávače. Záběry vznikly v okolí hradu Karlštejn, Mokřin a lomu Velká Amerika.

Text: Kateřina Nováková, Andrea Štipčáková, foto: Dominik Jirovský, Peter Spurny, archiv interpretů

Témata: Yzomandias, Katy Perry, Miley Cyrus, Miro Žbirka, Eirik, Polemic, Olga Lounová, Slza

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít