VIDEO: Adele u Ellen DeGeneres odčinila zaváhání z Grammy. Její vystoupení nemělo chybu

Vydáno 23.02.2016 | autor: Josef Martínek

Myslel si snad někdo po nepovedeném vystoupení z Grammy, že Adele nezpívá naživo tak úchvatně, jak se o ní říká? Pokud ano, britská pěnice všechny pochybovače rychle umlčela v show Ellen DeGeneres. 

VIDEO: Adele u Ellen DeGeneres odčinila zaváhání z Grammy. Její vystoupení nemělo chybu Adele a Ellen jsou dobré kamarádky

Adele zazpívala písničku When We Were Young, aktuální singl z její multiplatinové desky 25, a také All I Ask, tedy právě ten neposlušný song, co ji tolik potrápil na vyhlašování Grammy, kde se nechala rozhodit spadlým mikrofonem. Tentokrát byla ale bezchybná a znovu excelovala. 

TOP 8 momentů Grammy: Taylor Swift se radovala z vlastní prohry, Adele zklamala

Navzdory tomu, že se číslo na Grammy nepovedlo, ji znovu vrátilo na čela hitparád. Poté, co opadlo truchlení fanoušků nad zesnulým Davidem Bowiem a vyprchal efekt vystoupení Coldplay na Super Bowlu, je jedničku britského žebříčku znovu deska 25. Na zlatou příčku se po krátké pauze opět prodrala také v USA. Celkově se jen za posledních šest týdnů roku 2015 alba 25 prodalo 15 milionů kopií, nyní už je to samozřejmě znovu o nějaký ten milion víc. 

4,50

čtenáři

hlasuj

NEJČTENĚJŠÍ

SOUTĚŽE

SOUTĚŽ: Monkey Business v lomu Velká Amerika
zavřít