VIDEO: Ed Sheeran vystoupil v peep show! K mání byl za 2 dolary

Vydáno 08.12.2015 | autor: redakce

Ed Sheeran má těsně před koncem svého celosvětového turné k velmi úspěšné desce X. Pro fanoušky v Austrálii si ale pro zpestření připravil jednu legrácku. Zahrál totiž v peep show. Kousek jeho vystoupení stál příchozí 2 dolary. 

VIDEO: Ed Sheeran vystoupil v peep show! K mání byl za 2 dolary Ed Sheeran v peep show

Na Eda Sheerana v peep show lákal na ulici australský komik Hamish Blake, který ale dlouho žádného zájemce nemohl sehnat. Zatímco zrzavý písničkář seděl v těsné místnosti připravený s kytarou v ruce, 2 hodiny a 20 minut mu nikdo nevěnoval pozornost. Dlouhé čekání promomil až jeden pár. A hádejte co ti dva udělali, když se roztáhl červený závěs - vytáhli mobily a zpěváka hned začali natáčet, místo toho, aby si vychutnávali oněch jedinečných pár sekund. V šoku byli dle výrazů i další návštěvníci, kteří nakonec svodům neodbytného komika neodolali. 

LIVE: Ed Sheeran se Praze postavil jen s kytarou. Obstál?

Ed Sheeran se svou show k desce X absolvoval skoro 180 zastávek, včetné té únorové v České republice. Naposledy se představí na Novém Zélandu 12. prosince. Turné vidělo přes milion lidí a vydělalo přes 60 milionů dolarů. Samotné nahrávky X se pak jen na ostrovech prodalo kolem 2,5 milionu jednotek. 

Billboard, jm

5,00

čtenáři

hlasuj

NEJČTENĚJŠÍ

SOUTĚŽE

SOUTĚŽ: Filmový festival Karlovy Vary 2024 SOUTĚŽ: J.A.R. na hradě Kašperk
zavřít