VIDEO: Podívejte se mezi prvními na videoklip Volnoběh od Xindla X, který vyprodal Forum Karlín

Vydáno 17.10.2019 | autor: redakce

Vyprodal Forum Karlín, představuje nový videoklip k písničce Volnoběh a navíc ohlašuje své best of album s názvem Anděl v blbým věku. To vychází 18. října u Universal Music.

VIDEO: Podívejte se mezi prvními na videoklip Volnoběh od Xindla X, který vyprodal Forum Karlín VIDEO: Podívejte se mezi prvními na videoklip Volnoběh od Xindla X, který vyprodal Forum Karlín

„Vždyť žijeme tak krátce, tak proč svý okamžiky ztrácet?“ ptá se Xindl X ve svém novém singlu Volnoběh. Hravá píseň, která překvapí svěžím moderním zvukem ovlivněným trendy elektronické hudby, se dočkala ambiciózního videoklipu v režii Jakuba Sommera. Spolu s dalšími dvěma novinkami a více než dvěma desítkami známých hitů se objeví na zpěvákově best of s názvem Anděl v blbým věku, které vychází 18. října u vydavatelství Universal Music.

TOP 8 videoklipů týdne: Xindl X zpívá o světě za displejem, Support Lesbiens vsadili na Hazardéra

To nejlepší ze svého repertoáru připomene Xindl X na vyprodaném koncertě v pražském Foru Karlín 28. listopadu, kde oslaví své čtyřicetiny. 

Singl Volnoběh je první spoluprací Xindla X s dvojicí mladých libereckých producentů Kenny Rough a Robin Mood. Ti zpěvákův osobitý textařský rukopis plný zábavných slovních hříček oblékli do zcela nového kabátu. Při jeho pomyslném šití hojně čerpali z vlivů současné elektronické scény.

Xindl X uzavřel turné Sexy Exity třemi koncerty v Lucerna Music Baru

„Byla pro mě zajímavá zkušenost nahrávat s někým, kdo k aranžím přistupuje jinak, než jsem byl dosud zvyklý. S oběma kluky to bylo pohodové natáčení a věřím, že se dobrá nálada přenesla i do výsledné písně. Také doufám, že to rozhodně není naše poslední spolupráce,“ pochvaluje si nový impuls ve své tvorbě Ondřej Ládek.

Volnoběh se spolu s dalšími dvěma novinkami a všemi dosud vydanými jedenadvaceti rádiovými singly Xindla X objeví na jeho výběrové desce. Pod názvem Anděl v blbým věku, který připomíná dva z jeho největších hitů, vyjde pod záštitou Universal Music 18. října.

Xindl X zazpíval své hity v Českých Budějovicích, podpořili ho Sabina Křováková a Petr Lüftner

Své srpnové čtyřicáté narozeniny oslaví zpěvák 28. listopadu ve velkém stylu ve Foru Karlín. Odehraje zde dosud největší samostatný koncert své mimořádně úspěšné kariéry. Již dva měsíce před očekávanou show byly vstupenky beznadějně vyprodány.

Text: TZ, foto: Tomáš Nosil

Témata: Xindl X, Anděl v blbým věku, Volnoběh, Forum Karlín, premiéra klipu

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít