VIDEO: Půvabnou Taylor Swift doprovázejí krásné přírodní záběry. Bude Out Of The Woods další hit?

Vydáno 02.01.2016 | autor: Josef Martínek

Taylor Swift se rozhodla se starým rokem rozloučit novým klipem. Ten v premiéře uvedla přesně na Silvestra. Jde přitom už o šestý vizuálně zpracovaný singl z předloňské desky 1989, která zpěvačce přinesla už mnoho úspěchů. Zdá se, že další hit je na obzoru. 

VIDEO: Půvabnou Taylor Swift doprovázejí krásné přírodní záběry. Bude Out Of The Woods další hit? Půvabnou Taylor Swift doprovázejí krásné přírodní záběry. Bude Out Of The Woods další hit?

Když se spojí krásná žena s přírodními úkazy, nemůže z toho vzniknout nic jiného než oku lahodící video. To si nejspíš řekla Taylor Swift, když spolu se svým téměř už dvorním režisérem Josephem Kahnem vymýšlela koncepci nového klipu. 26letá zpěvačka se v něm podívá na rozpálenou pláž či do potemnělého lesa, ale musí se prodírat i bahnem nebo sněhem. V patách jí přitom jsou vlci.

Nejvíc nominací na Grammy má Kendrick Lamar, bodují i Taylor Swift nebo The Weeknd

Klip navozuje na vizuální estetiku předchůdců z alba 1989 Style nebo Wildest Dreams. A stejně jako v případě minulých singlů je zaděláno na hit, zejména díky jednoduchému popěvku v refrénu, který se neustále opakuje. Z alba 1989 už na vrchol hitparád zamířily skladby Shake It Off, Blank Space a Bad Blood (všechny byly #1 v USA). Zatřese Taylor žebříčky i tentokrát?

Aktuálního alba se už celosvětově prodalo kolem 9 milionů kopií a brzy nejspíš překoná i zpěvaččinu dosud nejúspěšnější desku Fearless z roku 2008, za kterou dostala i Grammy pro Album roku. K favoritům prestižních hudebních cen bude Swift patřit i letos. 

Josef Martínek

4,00

čtenáři

hlasuj
zavřít