VIDEO: Skyline vodí potápěče po Praze. Nová deska se dokončuje, před tím zahrají v Roxy

Vydáno 11.12.2015 | autor: redakce

Skyline právě finišují s novou řadovou deskou. Teprve nedávno zveřejnili singl Ocean a už ho stihli opatřit i klipem. Hlavní roli v něm hraje potápěč, který se toulá po Praze. Kapela chystá na 16. prosince koncert v pražském klubu Roxy.

VIDEO: Skyline vodí potápěče po Praze. Nová deska se dokončuje, před tím zahrají v Roxy Skyline jsou zpět se singlem Ocean

Klip se natáčel v Praze a kromě několika herců v něm vystupuje i samotná kapela a její fanoušci. Režie se ujal Tomáš Bláha, jde o jeho první spolupráci se Skyline, na kontě má například videoklipy pro Pipes and Pints, Separa nebo Bena Cristovao. Snímek vypráví příběh potápěče, ztraceného na "souši" cizího velkoměsta.

SOUTĚŽ o 2 x 2 vstupy na vánoční koncert Skyline v Roxy

Nový singl pracuje s vlivy současné elektronické scény a jistě bude ozdobou playlistu koncertu v Roxy 16. prosince. "Ocean je jedna z nejnovějších věcí na chystanou desku, vznikla teprve letos v létě v rámci naší společné session u Hiffiho v jeho domácím studiu. Je to pozitivní song o naději a to nám pro první singl přišlo jako správná volba. Jinak jsme po dlouhé době použili zase dechy, živou trubku nahrál trumpetista Kryštof Verner," říká Radek Bureš.

Rock DJ (4.): Hiffi & Jacob - Skyline

Chystané album už sice navzdory původním plánům letos nevyjde, je ale ve fázi dokončování. "Zjistili jsme, že jsme na sebe čím dál tím víc přísnější, takže nám dokončení alba trvá déle než dřív. Novinka vyjde po třech letech od předchozí Fairytapes, což bude vůbec nejdelší rozestup v naší diskografii," upřesňují Skyline.

Vstupenky na koncert v Roxy jsou k dispozici za 180,- Kč v sítích Goout a Ticketpro. Na budou k mání za 250,- Kč.

tz, jm, foto: Tomáš Třeštík

3,50

čtenáři

hlasuj

NEJČTENĚJŠÍ

SOUTĚŽE

SOUTĚŽ: Monkey Business v lomu Velká Amerika
zavřít