AUDIO: Robbie Williams v novém singlu miluje život. A taky ví, co chce

Vydáno 22.10.2016 | autor: Filip Pešta

Druhý singl z nové desky The Heavy Entertainment Show s názvem Love My Life je na světě, aby potěšil a inspiroval všechny fanoušky pop music. Očekávané album Robbieho Williamse vychází už 4. listopadu. 

AUDIO: Robbie Williams v novém singlu miluje život. A taky ví, co chce Robbie Williams dokazuje, že stále umí psát hity

Po "williamsovsky drzé" prvotině Party Like A Russian přichází další audio, kde si Robbie svůj status tvůrce kvalitního popu rozhodně udržel. Love My Life je skladatelsky obroušený diamant v Robbieho již tak bohaté hitové diskografii. Williams vzal ty nejlepší ingredience z časů Take That, aby je vkusně vmíchal do současného zvuku, kde vše vyvrcholí v motivačně silném refrénu, jehož text se možná stane pro spoustu posluchačů denní mantrou.

VIDEO: Robbie Williams ohlašuje nové album, pomáhali mu i Ed Sheeran nebo Brandon Flowers

Barevné lyric video může symbolizovat životní kontrasty každého z nás a Robbie vzkazuje, že je tu pro nás, ale zároveň věří v naší vlastní sílu. " I might not be there for all your battles, but you'll win them eventually" zní kousek zpěvákovy poezie. Spolupracovníky byli Gary Go, Johnny McDaid a Jonny Coffer, který pracoval se jmény jako Beyoncé nebo Emeli Sandé.

vložte odkaz, text nemažteUvidíme, jak si tento hitový kousek povede v hitparádách, a doufejme, že záměr inspirovat se povedl. Album The Heavy Entertainment Show je zároveň první dítě nového partnerství se Sony Music. Robbie tvrdí, že je připraven víc než kdy předtím. Deska vychází 4. listopadu.

Témata: Robbie Williams, The Heavy Entertainment Show, Love My Life, Take That, Beyoncé, Emeli Sandé

5,00

čtenáři

hlasuj
zavřít