Musicfest Přeštěnice přivítá Divokýho Billa, Čechomor, Škwor i německé Green Frog Feet

Vydáno 30.04.2019 | autor: redakce

Letošní Open Air Music Fest Přeštěnice se koná ve dnech 28. a 29. června na tradičním místě nedaleko jihočeského Milevska. Tentokrát se na jeho pódiích vystřídají například Divokej Bill, Wohnout, Čechomor, Harlej, Škwor, Imodium a mnozí další.

Musicfest Přeštěnice přivítá Divokýho Billa, Čechomor, Škwor i německé Green Frog Feet MusicFest Přeštěnice

Přeštěnice neodmyslitelně patří mezi prestižní české festivaly, což potvrzuje členství v asociaci FESTAS. Již ve čtvrtek 27. června proběhne festivalový večírek, na kterém zahraje svůj celovečerní set skupina Keks společně s letošním objevem tuzemské scény, formací Czech It.

Přeštěnice: Druhý den zahráli Rybičky 48, Limetal, Trautenberk nebo Ivan Mládek

Hlavní program se naplno rozjede na třech scénách v pátek 28. června. Představí se Divokej Bill, Čechomor, Wohnout, Poletíme?, irská skupina Led Farmers, Prague Conspiracy, Sebastian, The Silver Spoons a další. V pátek si své místo najdou i děti, pro které je přichystán speciální zábavný program. Určitě to bude skvělá odměna za vysvědčení!


NĚMEČTÍ GREEN FROG FEET OSLAVÍ DVACÍTKU

Sobota 29. června se ponese ve znamení rockové muziky. Těšit se můžete na stálice jako například skupina Harlej, Škwor, stále populárnější Traktor, dále Turbo, Walda Gang a Jaksi Taksi. V Přeštěnici se před plánovanou koncertní pauzou bude loučit kapela Imodium. Naopak dvacáté narozeniny přijedou oslavit němečtí Green Frog Feet. Tahle skupina tady kdysi rozjížděla svou kariéru a dokonce zde natočila své debutové DVD. 

Festival Přeštěnice zahájil prázdninovou sezónu, v první den zahráli No Name, Marek Ztracený nebo Horkýže slíže

Přeštěnický víkend nebude ale jen o hudbě. Pořadatelé chystají další doprovodný program a uskuteční Dirt Jam, což je soutěž a exhibice bikerů. V areálu lze stanovat a také parkovat. Pro cestu do Přeštěnice budou připraveny autobusové svozy z Milevska. Mimochodem, festivaloví účastníci mají během víkendu zdarma vstup na milevské koupaliště. 

Vstupenky na celý festival i jednotlivé dny jsou k dispozici v síti milevskem.cz a Ticketportal. Vybírat můžete z různých kategorií. Pokud chcete ušetřit, využijte nákupu hromadné party vstupenky pro pět až deset návštěvníků. Hledáte-li pohodlí a komfort, můžete si koupit VIP vstupenku, se kterou získáte místo ve VIP hospodě s výhledem na hlavní stage, pivem do skla a vlastním WC.

Více na www.prestenice.cz, www.facebook.com/prestenice.

tz

Témata: Přeštěnice, festival, Divokej Bill, Čechomor, Wohnout, Poletíme

zavřít