TOP 5 videoklipů týdne: Mirai zpívají o lásce k domovu, Jan Bendig měl průšvih v Dubaji

Vydáno 13.08.2019 | autor: Andrea Štipčáková

Z domácích interpretů tentokrát s novými klipy přispěchli Mirai, Jan Bendig i začínající skupina Mayday. Novinky představuli také Ed Sheeran a kolumbijský zpěvák Maluma, jenž na songu Instinto Natural spolupracoval se Sechem.

TOP 5 videoklipů týdne: Mirai zpívají o lásce k domovu, Jan Bendig měl průšvih v Dubaji TOP 5 videoklipů týdne: Mirai zpívají o lásce k domovu, Jan Bendig měl průšvih v Dubaji


Ed Sheeran
tentokrát s argentinským i britským rapperem

O Edu Sheeranovi se aktuálně nejvíc píše v souvislosti s jeho nejvýdělečnějším turné v historii, které v červenci zavítalo i do Prahy, a úspěchem jeho nové desky No. 6 Collaborations Project. Skladba Nothing On You vznikla ve spolupráci s argentinským rapperem Paulo Londra a britským rapperem Davem. Song je o lásce a chemii, kterou potřebuje. 

LIVE: Ed Sheeran v Praze: Každá dívka měla pocit, že zpívá jen pro ni


Jan Bendig
 si v Dubaji zavařil

Honza Bendig se tentokrát vydal natáčet do Dubaje. Přípravy klipu k songu Scházíš o prvních láskách probíhaly v obtížných podmínkách. Kvůli až příliš výrazným projevům lásky na veřejnosti se do natáčení vložily místní policejní složky, a to přestože šlo o klip. Část záznamu si vyžádali a nechali smazat. A Honza a jeho tým mohli začít točit znovu... V songu hostuje dubajská zpěvačka Yasmina.


Mirai
jsou nejšťastnější doma

"Všude je dobře, ale tady je nejlíp, doufám, že víš, že my zůstanem stejný," zní z refrénu této novinky. Skladba Hometown dává vědět, že Mirai už brzy, konkrétně 27. září, vydají svoje nové album. Klip natočil Ondřej Kudyn, celkově se v něm mihne kolem šedesáti lidí žijících v některém z domovů členů skupiny. V listopadu Mirai vyráží na turné, které vyvrcholí 3. prosince ve Foru Karlín. 

Mirai interview: Cítíme závazek přijít zase s něčím, co dostojí obecně panujícímu očekávání


Mayday vysílají do světa svůj druhý singl

S novinkou přichází také česká kapela Mayday, která svým příznivcům představila svůj druhý originální song Jestli chceš to znát. Spolu s ním vydala také letně laděný klip, který byl natočen pod taktovkou Radima Věžníka.


Maluma
se Sechem se omlouvají 

Nový singl Instinto Natural vyslal do světa kolumbijský zpěvák Maluma. V klipu si zahrál také jeho kolega Sech, který s pětadvacetiletým interpretem na písni spolupracoval. Oba umělci se tu omlouvají několika dívkám na různých místech - v ložnici, na tiskové konferenci, autobusové zastávce či v kině.

LIVE: Maluma bejbe a jeho marná snaha v pražském Foru Karlín

Text: Kateřina NovákováAndrea Štipčáková

Témata: Mirai, Jan Bendig, Mayday, Maluma, Ed Sheeran

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít