Ben Cristovao nahrává v legendárních Abbey Road Studios spolu s šestnáctiletým talentem

Vydáno 24.11.2017 | autor: redakce

Sofian Medjmedj odjel jako vítěz výzvy #jetovtobě společně s Benem Cristovao do legendárních londýnských Abbey Road Studios nahrávat společný song. Ten vzniká pod producentským vedením Osamy z The Glowsticks a s tamním zvukovým inženýrem Chrisem Bolsterem, který v minulosti spolupracoval s Maroon 5, Paulem McCartneym i Foo Fighters.

Ben Cristovao nahrává v legendárních Abbey Road Studios spolu s šestnáctiletým talentem Ben Cristovao nahrává v legendárních Abbey Road Studios spolu s šestnáctiletým talentem

Pro teprve šestnáctiletého Sofiana, který je v prvním ročníku střední školy, jde o první návštěvu Londýna a o první studiové nahrávání vůbec: "Všechno, co se kolem mě děje, je prostě neuvěritelný. Teprve před rokem jsem se začal věnovat víc hraní na kytaru a teď jsem tady? To je fakt bláznivý! Beru to jako velkou šanci, kterou chci maximálně využít, vážím si toho moc. Každá minuta v Londýně je pro mě unikátní zážitek."

Ben Cristovao interview: Už nechci dělat to, co se ode mě očekává

Výsledek jejich společné práce bude k slyšení už brzy, song bude mít premiéru už 7. 12. O den později pak ke skladbě vyjde i videoklip, o ten se postará hudební cenou Anděl oceněný režisér Tomáš Kasal.

tz, jm

Témata: Ben Cristovao, Sofian Medjmedj

zavřít