TOP 6 videoklipů týdne (81.): Rihanna se nebojí erotiky, Škwor jsou vztahoví poradci

Vydáno 05.04.2016 | autor: David Stoklas

Klipy minulého týdne ovládla česká vlajka. S Rituály se vydáme na rozpálenou poušť, se Škwor se mrkneme na jeden nevydařený vztah a Mikolas Josef nám něco řekne o svobodě a míru. Zahraniční účast obstarali Zayn a Rihanna.

TOP 6 videoklipů týdne (81.): Rihanna se nebojí erotiky, Škwor jsou vztahoví poradci Škwor na letošním koncertě v Plzni. Foto: Jana Braunová

ROZPÁLENÁ POUŠŤ RITUÁLŮ

Horké počasí se nám už pomalu blíží. Pojďme si atmosféru perných slunečných dnů navodit s peckou od české kapely Rituály, která čerstvě vydala svoje debutové album s názvem Vsaď na černou. Otevírací song Poušť doprovodili i o působivé lyrics video, které se vší názorností navozuje atmosféru děsivé pouště. Pokud máte zájem vidět Rituály naživo, můžete navštívit křest nové desky, který se uskuteční 13. dubna v pražském Rock Café.

ZAYN V ČERNOBÍLÉ A MEZI ŽENAMI

Zayn Malik poslední dobou vůbec s videoklipy nešetří. Uplynul týden a máme tu další povedený kousek oděný do efektního černobílého hávu. Servíruje v něm jen a pouze intimní atmosféru, kterou zde vytváří přítomnost několika krásných žen a Zaynův uhrančivý zatoužený pohled. Odchod z One Direction byl pro Zayna rozhodně to správné rozhodnutí.

TOP 5 videoklipů týdne (80.): ATMO Music pějí ódu Valerii, Tove Lo předvádí svůdné tanečky

SEZNAMTE SE, KRÁSNÁ A SVŮDNÁ RIHANNA

Popová diva Rihanna se rozhodla v novém klipu skloubit dvě přednosti, se kterými se může vskutku chlubit - úžasný hlas a sexy tělo. Všechno zahaleno v temnotě a melancholii, jak to máme rádi. Videoklip ke skladbě Kiss It Better je zajímavou a tak trochu i erotickou podívanou. Píseň pochází z její poslední desky Anti, s níž se představí i českému publiku. V pražské O2 areně se předvede 26. července. 

HITPARÁDY (39.): Adele, Rihanna, Gwen Stefani. Světovým žebříčkům vládnou ženy

ŠKWOR TU MAJÍ MALÝ PROBLÉM SE VZTAHY

Známí rockoví bouřliváci pro tentokrát zvolili pro baladickou polohu. V novém vizuálu se vydali vstříc tématu hádek a neshod ve vztahu, které dost často nejvíce odnesou ti, kteří za to mohou nejméně - děti. Škwor na letošek plánují velkolepé oslavy, neboť jako kapela konečně dosáhli plnoletosti. Výroční koncert se bude konat 18. listopadu v prostorách pražského Kongresového centra.

vložte odkaz, text nemažte

MIKOLAS JOSEF HLÁSÁ MÍR A LÁSKU

Nový singl mladého a talentovaného hudebníka, který si říká Mikolas Josef, má, ač se to přes jeho taneční povahu nemusí zdát, mimořádně silné a hluboké poselství. Ve skladbě Free nabádá k boji za mír a svobodu. Snaží se poukázat na strach a stísněnost, které mají bohužel stále větší a větší zvuk. Mikolas Josef srší produktivitou. Jeho singl má možná i ambice bojovat o titul letního hitu nadcházející sezóny.

VŠICHNI SVATÍ KŘTÍ DESKU

Pokud by vás zajímalo, jaká atmosféra panuje na křtu desky, bude se vám líbit nový klip z dílny české pop-rockové kapely Všichni svatí. Tu jste navíc mohli zaregistrovat jako support na turné slovenských kolegů No Name. Všichni svatí vydali 15. března svou druhou desku, kterou se všemi náležitostmi pokřtili v Buddha Baru v Praze.

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít