TOP 7 videoklipů týdne: Richard Müller a David Koller přezpívali Karla Kryla, Ben Cristovao natáčel v obýváku

Vydáno 03.09.2019 | autor: redakce

Z domácích interpretů se s novým klipem hlásí Ben Cristovao, který natáčel u sebe v obýváku. Richard Müller a David Koller představují vlastní verzi písně Pasážová revolta od Karla Kryla, překvapil sportovní šermíř Alex Choupenitch, který pro svoji hip hopovou prvotinu oslovil DJe Wiche. Ze zahraničí scény stojí za zmínku novinka od producenta a DJe Kyga, který oživil hlas Whitney Houston. A$AP Rocky si utahuje ze svého stockholmského extempore a Lana Del Rey ze sebe udělala, v hodně nadneseném pohledu, Godzillu. To Liam Gallagher vzpomíná na své dětství.

TOP 7 videoklipů týdne: Richard Müller a David Koller přezpívali Karla Kryla, Ben Cristovao natáčel v obýváku TOP 7 videoklipů týdne: Richard Müller a David Koller přezpívali Karla Kryla, Ben Cristovao natáčel v obýváku


Ben Cristovao
lehce v twerku v novém homemade klipu

Ben Cristovao vydal před začátkem letošního léta nové EP Kontakt, z něj teď vybral další song pro klip. Stejně jako předchozí video k songu Chybíš, je i tahle věc Benova homemade záležitost bez větší produkce. Zpěvák vystoupí už 21. září v pražské O2 areně.

LIVE: Hvězdou druhého dne Colours of Ostrava byl Rag'N'Bone Man, potěšili i David Stypka a Ben Cristovao


Kygo
oživil Whitney Houston

Kygo vysamploval song Higher Love, který měla v repertoáru Whitney Houston. Vydala ho v roce 1986, přičemž šlo o cover skladby Stevea Winwooda. V té době byla už Whitney hvězda první kategorie a jejímu labelu se moc nezdálo, že by měla nahrávat předělávky, proto song vyšel jen jako bonusovka v Japonsku. Sedm let po její smrti Kygo tuto píseň oživil a přidal i povedený klip lehce ve stylu Flashdance.


A$AP Rocky udělal z policistů prasata

A$AP Rocky si nejspíš konečně užívá trochu volna od svého zatčení a pobytu ve vazbě ve Stockholmu, kde se přimotal koncem června do pouliční bitky. Teď vydal klip k songu Babuska Boi, který jednak vychází z jeho oblíbeného módního doplňku v podobě šátku přes hlavu ve stylu našich prababiček, zároveň vypráví příběh loupeže a následné honičky s policií napříč ulicemi. A zároveň si určitě dělá i legraci z jeho stockholmského zážitku.


Nadějný sportovní šermíř Alex Choupenitch má singl s DJem Wichem

Sny se mají plnit, řekl si šermíř Alex Choupenitch a sebral odvahu oslovit DJe Wiche ke spolupráci. "Vůbec jsem netušil, co od Alexe jako sportovce očekávat. Do studia ale přišel maximálně připravený a velice mě překvapil, cítí rytmus a dobře frázuje. Na to, že šlo o jeho první nahrávání, to dopadlo, myslím, hodně dobře,“rekapituluje spolupráci DJ Wich. Dodejme, že Choupenitch nás reprezentoval i na Olympijských hrách v Riu. Samotný klip je z velké části utvářený choreografií tanečnice Anet Antošové, o režii se postaral Marko Iglić.


Liam Gallagher nostalgicky vzpomíná na dětství

Nostalgický klip od kreativního týmu seriálu Peaky Blinders představuje Liam Gallagher. Záběry na zpěváka kráčejícího po jednom z anglických rozlehlých polí se střídají s pohledem na jeho fotky z dětství a dospívání. Singl dává vědět o jeho nové desce, která vyjde 20. září. Gallagherovy listopadové koncerty v londýnské O2 areně jsou už teď beznadějně vyprodané.

AUDIO: Liam Gallagher představil nový song Once. Tvrdí, že je to jedna z jeho nejlepších skladeb


Lana Del Rey kráčí městem jako Godzilla

Lana Del Rey vypustila klip k songu Doin' Time, což je coververze písně Sublime. Zpěvačka v něm ve své nadživotní velikosti kráčí a smyslně se svíjí v samém centru Los Angeles. Nová deska Norman Fucking Rockwell! jí vyšla minulý pátek.


Richard Müller a David Koller se spojili v songu k Amnestii

Krylova Pasážová revolta je titulní písní filmu Amnestie. Pasážová revolta v podání Davida Kollera, Richarda Müllera a Viki Olejárové vznikala netradičním způsobem, nejdříve byl natočen klip a až pak se ve studiu nahrávaly vokály. "Nejprve skladbu nazpívala Viki Olejárová. Pak jsme s Davidem na její písničku vlastně dělali playback. Když se dotočil film, každý finálně natočil svůj part," popisuje Müller. Film Amnestie jde do kin 14. listopadu, a to k příležitosti třicátého výročí Sametové revoluce. Role v něm mají Aňa Geislerová, Marek Vašut nebo Roman Luknár.

Slavonice Fest má za sebou šestý ročník. Zahráli Tomáš Klus, Buty, Pokáč i David Koller

Text: Kateřina Nováková

Témata: ASAP Rocky, Ben Cristovao, Richard Müller, David Koller, Karel Kryl, Lana Del Rey, DJ Wich, Kygo, Whitney Houston

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít