VIDEO: Mikolas Josef zpívá o ženách hledajících samy sebe. Inspiraci hledal u evropských hitmakerů

Vydáno 20.11.2017 | autor: redakce

Mikolas Josef vydává svůj v pořadí čtvrtý singl, taneční skladbu Lie to Me. Novinku doprovází vůbec první studiový klip v repertoáru Mikolase, který se opět ujal scénáře a režie.

VIDEO: Mikolas Josef zpívá o ženách hledajících samy sebe. Inspiraci hledal u evropských hitmakerů VIDEO: Mikolas Josef zpívá o ženách hledajících samy sebe. Inspiraci hledal u evropských hitmakerů

Po výpravných klipech k předešlým singlům Free nebo Believe (Hey Hey) si tentokrát Mikolas Josef vyhlédl ateliér, v němž našel ideální podmínky pro realizaci videa. V něm se také poprvé představí jako tanečník společně s dalšími tanečními talenty, které patří mezi špičku v Čechách.

Mikolas Josef interview: Do školy už nikdy v životě nevlezu, leda ji podpálit

Klip vznikal ve spolupráci s produkční agenturou Raven Production, v jejímž čele stojí Petr Havránek, který s Mikolasem intenzivně spolupracuje již rok a ke vzniku klipu dodává: "Hudba Mikolase je pro mě dostatečnou motivací vytvořit vizuál, který stejně jako jeho hudba zcela přesahuje hranice Čech. Náš sen je rovnat se světovým top produkcím a věřím, že jsme to s Lie to Me dokázali."

Točení na hlavě, skákání salt nebo jízda na velbloudovi. Jen krátký výčet dalších úloh interpreta, který krátce před natáčením svého videoklipu dostal možnost spolupracovat s německou nahrávací společností Warner Music a podílet se na režii klipu Eye Of The Tiger od Chrise Meida. "Odejít ven bylo to nejlepší rozhodnutí. V prostředí evropských hitmakerů roste člověk mnohem rychleji po profesní a osobní stránce. A je to směr, kterým jsem měl jít už dávno," vysvětluje Mikolas, proč se na rok odmlčel z české scény.

"Myslím, že doba, ve které žijeme, je pro spoustu žen v mnohém náročná. Sociální sítě tvrdě diktují představu ženského ideálu, a to v mnohých zanechává pocit nedokonalosti. Vidím až moc mladých žen hledajících samy sebe v příliš mnoha pánských postelích," vyjasňuje Mikolas záměr písně, které je autorem i producentem.

tz, jm

Témata: Mikolas Josef, Lie To Me

4,00

čtenáři

hlasuj
zavřít