VIDEOPREMIÉRA: Mikolas Josef, kandidát na účast v Eurovizi, natočil klip Believe (Hey Hey) na Islandu

Vydáno 08.11.2016 | autor: redakce

Mikolas Josef svou ambiciózní novinku Believe (Hey Hey) nejprve představil prostřednictvím lyric videa. Nyní po více jak třech měsících příprav a náročném natáčení na Islandu přichází s oficiálním klipem.

VIDEOPREMIÉRA: Mikolas Josef, kandidát na účast v Eurovizi, natočil klip Believe (Hey Hey) na Islandu Mikolas Josef, kandidát na účast v Eurovizi, natočil klip Believe (Hey Hey) na Islandu

Video ke skladbě, pod níž je koproducentsky podepsán rakouský producent a studiový inženýr Nikodemem Milewski, který jen v minulém roce dosáhl ve spolupráci s dalšími interprety (např. Felix Jaehn) na první pozici v německých rádiích se singly Ain‘t Nobody, Stimme nebo Supergirl, bylo původně zamýšleno v jiných světových lokacích, ale nakonec hlavní protagonista zvolil severní Evropu a konkrétně drsný Island.

Mikolas Josef interview: Do školy už nikdy v životě nevlezu, leda ji podpálit

"Hledal jsem místo, které by odráželo emoci v písni a Islandská pustina a divokost pro mě byly jasnou volbou. Ta země je naprosto úchvatná!" Natáčení probíhalo převážně na jihovýchodním pobřeží a od začátku dokonale sehraný tým, tvořený Mikolasem a Zdeňkem Sopůškem ze studia Forward Creatives, bojoval s vyhlášeným počasím, k čemuž hlavní protagonista dodává: "Zasvítilo nám slunce jen poslední den, takže většinu času jsme byli promočení až na kost, ale věřím, že to dodalo klipu svoje kouzlo."

KONČILO SE VE ČTYŘI RÁNO

Vedle úspěšné spolupráce s Forward Creatives, kteří se podíleli již na předešlém singlu Free, si Mikolas pochvaluje volbu představitelky jeho děvčete, kterou v Believe (Hey Hey) ztvárňuje Alena Prešnajderová, jinak Supermiss Internet 2014 a profesionální modelka, reprezentující po celém světě značku Monster Energy: "Neuvěřitelně se dokázala napojit na emoci, skvěle pracovala s kamerou a vidět jí hrát bylo něco co si budu pamatovat celý život. V klipu je opravdu velmi silná. Končili jsme ve 4 hodiny ráno a nepadlo ani slovo o únavě. Byla neuvěřitelně profesionální a dřela každou sekundu."

Aktuálně se připravuje akustická verze písně, jež je naplánovaná do konce listopadu a velmi aktivně probíhá výběr skladeb na debutové album, na němž se pracuje se zahraničními kolegy. Mezitím jedná Mikolas také o možnosti reprezentovat Českou republiku na Eurovision Contest pro ročník 2017.

tz, jm

Témata: Mikolas Josef, Believe (Hey Hey), Nikodemem Milewski, Felix Jaehn, Eurovision Song Contest

4,00

čtenáři

hlasuj
zavřít