Ušetřete na elektřině nebo plynu! Děkujeme za Váš zájem o služby E.ON.

zadejte své telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět

×

Zadejte své telefonní číslo

+420
S námi získáte:
  • Průměrná roční úspora až 4.987 Kč
  • 15 % sleva na plynový kotel
  • Přechod od stávajícího dodavatele vyřídíme za Vás
  • Za každou zaplacenou zálohu body na Tesco Clubcard
  • Sleva na paliva Agip
  • Pojištění Kooperativa se slevou 30 %
Formulář byl úspěšně odeslán

Během následujících 24 hodin vás bude kontaktovat náš operátor a podrobně vás bude informovat o výši vaší úspory.

 
 
Banner
Banner

Newsletter

Banner
Banner

Fu Manchu: mistři rockových coververzí

Fu Manchu z Kalifornie si posvítí na pražský Lucerna Music Bar. Hardcore punkovou klasiku i předělávky Van Halen nebo Thin Lizzy uslyšíme v jejich podání 20. března. Fu Manchu z jižní Kalifornie, patří mezi ty, které do toho umí pořádně říznout. Jejich texty jsou plné typických rockových témat, jako jsou auťáky, drogy a ženský. Jejich hudba se objevila v několika filmech a počítačových hrách.

Fu Manchu jsou známí také pro svou oblibu v nahrávání cover verzí skladeb jejich oblíbených kapel, jako jsou Blue Öyster Cult, Van Halen, Thin Lizzy, Twisted Sister, and The Cars. Fu Manchu jsou velmi sil...ně ovlivněni nejen metalem sedmdesátých let, ale také hardcore punk rockem osmdesátek.


Od jejich vzniku v roce 1985 vydali již 10 alb a v roce 2011 se chystají na koncertní šňůru, při niž vystoupí premiérově také v Praze, konkrétně 20. března v Lucerna Music Baru.

Vstupenky za 300,- Kč + poplatky jsou k zakoupení v sítích Ticketpro, Ticketstream a Ticketportal, na pokladně Lucerna Music Baru bez poplatku. Na místě v den koncertu za 350,- Kč.

Zdroj: D Smack U promotion

DM